Gözüpekoğulları

Hakkımızda

Hakkımızda

Gözüpek İnşaat’ın sektördeki 30 yıllık serüveninin başlangıcı Yozgat’a dayanıyor. Yozgat’ta 1987 yılında aile şirketi olarak kurulan ve 2011 yılında Gözüpek İnşaat adı altında sektördeki faaliyetlerine devam eden Şirketimiz, memleketimiz Yozgat’la sınırlı kalmayarak 2012 yılında Düzce’de de sektördeki varlığını hissettirmeye başladı. Gözüpek İnşaat, kısa sürede Düzce’de sayılı inşaat firmaları arasındaki yerini alırken ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne de hayata geçirdiği sağlam ve kalıcı projelerle hizmet etti.

50’ye aşkın projeyle kısa sürede sektördeki varlığını “kalite, güven ve yenilikçi” üçlemesiyle ispatlayan Şirketimiz, 2017 yılına geldiğimizde hizmet yelpazesini İstanbul’da da açtı.

Hayata geçirdiği projelerde yalnızca  binalar üretmek yerine, sizler için konfor, kalite ve huzuru buluşturmayı amaç edinen Şirketimiz, yeni yaşam alanları oluşturduğu bölgenin şehir kimliğine katkı sağlamayı da birinci öncelikleri arasında tutarak inşaat sektöründeki 30 yıllık macerasına güçlenerek devam ediyor.

Hakkımızda

Marka Projelerimiz